“Valmieras novada ielu stāsti” Strenčos

Plostnieku svētkos par un ap Trikātas ielu!

17. maijā Gaujas plostnieku svētku laikā norisināsies pasākumu cikla “Valmieras novada ielu stāsti” otrais notikums, kura uzmanības centrā – Trikātas iela Strenčos. Dalībnieki ekskursijā kopā ar gidi, vēstures skolotāju un vietējo stāstu pazinēju Sarmīti Krūzi dosies neparastā veidā – baudot Strenču pilsētas burvību elektromobilī “Līvens”, kas ekskursiju padarīs vēl aizraujošāku.

Trikātas iela ir viena no Strenču galvenajām ielām, savienojot sliežu ceļu ar Gaujas upi. Trikātas iela ir kā kodols, ap kuru tuvāk un tālāk iespējams stāstīt dažādus stāstus – gan par netālu esošo baznīcu un ugunsdzēsēju depo, gan par teju visiem vietējiem zināmo moču māju, gan par Strenču psihoneiroloģisko slimnīcu, gan pludinātāju māju un citām ne mazāk nozīmīgām vietām un lietām. Vai zināji, ka tilts pār Gauju Strenčos var lepoties ar titulu kā viens no senākajiem dzelzsbetona tiltiem Latvijā?

Aicinām ekskursijai pieteikties laikus un, ņemot vērā ierobežoto cilvēku skaitu, ko var uzņemt elektromobilis “Līvens”, rūpīgi izvērtēt dalību ekskursijā. Kopumā tiks organizēti divi braucieni – plkst. 19.00 un 21.00. Piesakoties ekskursijai, aicinām norādīt, kurā braucienā vēlēsieties pievienoties.

Lai pieteiktos ekskursijai, lūgums zvanīt pa tālruni 26332213, rakstīt uz e-pastu [email protected] vai pieteikties klātienē Valmieras Tūrisma informācijas centrā (Bruņinieku ielā 1)! Dalība pasākumā ir 5 EUR (pirmsskolas vecuma bērniem dalība bez maksas).

Informējam, ka pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Uzņemtie fotoattēli un video var tikt izmantoti, lai atspoguļotu pasākuma norisi un popularizētu Valmieras novadu. 

Ar plašāku Gaujas plostnieku svētku programmu vari iepazīties šeit!

Uz tikšanos “Valmieras novada ielu stāstos”!

Informāciju sagatavoja: Agnese Geduševa-Jefimova, Valmieras novada Tūrisma pārvaldes pasākumu organizatore, Mob. tālr.: 26332213, visit.valmiera.lv

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux