Valmieras novada rogainings

Komandas, ir laiks doties kontrolpunktu medībās! Meža takas, Gaujas krasti, pļavas un celiņi – tur vedīs kompass un karte. Valmieras novada rogainings norisināsies 7. maijā Plāņu pagastā, starp autoceļu A3 un Gaujas upi. Interesenti aicināti pieteikties līdz 1.maija plkst.23.59 mājaslapā rogaining.lv.

Starts plkst.12.00 pie Pukšu purva (precīza starta vieta: 57°39’29.7″N 25°57’01.5″E). Reģistrēšanās sāksies plkst.10.00, karšu izsniegšana būs no plkst.11.00.

Valmieras novada rogainings patiks gan sportistiem, kuri meklē jaunus izaicinājumus, gan aktīvā dzīvesveida piekritējiem, gan tiem, kuriem patīk izkustēties svaigā gaisā kopā ar ģimeni vai draugiem.

Dalībnieki, startējot 2–4 cilvēku komandā, var izvēlēties 3h, 6h distanci, pārvietojoties ar kājām, vai 4h velo distanci. Var izvēlēties savām spējām piemērotāko distanci, kā arī ir iespēja krāt tik daudz kontrolpunktu, cik paši uzskata par nepieciešamu.

Atzīmēšanās notiek ar SPORTident (SI) atzīmēšanās sistēmu. SI-karte nepieciešama katram dalībniekam. Kontrolpunktu stacijas darbosies bezkontakta režīmā, nodrošinot atzīmēšanos ar SPORTident Active Card.

Atgādinām, ka navigācijā drīkst izmantot tikai kompasu, pulksteni un organizatoru izsniegto sacensību karti. Pārvietojoties pa autoceļiem, jāievēro Ceļu satiksmes noteikumi.

Sacensību nolikums lasāms mājaslapā rogaining.lv.

Rogainings ir komandu orientēšanās sports apvidū īpaši garā distancē. Dalībnieki apmeklē kontrolpunktus izvēles secībā noteiktā kontrollaikā. Uzdevums ir iegūt pēc iespējas vairāk ieskaites punktus, kuri tiek piešķirti par kontrolpunktu apmeklēšanu.

Tā būs lieliska izkustēšanās un iespēja baudīt dabu un pavasari. Organizatori aicina saudzēt un cienīt dabas un cilvēku radītās vērtības.

Valmieras novada rogainingu organizē SIA “Heinola”, atbalsta Valmieras novada pašvaldība.

Informāciju sagatavoja: Zane Bulmeistare, Valmieras novada pašvaldības, Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece, tālr. 26443410

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux