Valmieras novada tautas bumbas čempionāts

Lai popularizētu tautas bumbas spēli, veselīgu dzīvesveidu un noskaidrotu izveicīgākos tautas bumbas spēlētājus, no 11. februāra līdz 25. martam četros posmos notiks Valmieras novada tautas bumbas čempionāts:

  1. posms – 11. februārī plkst. 11.00 Mazsalacas vidusskolas sporta zālē
  2. posms – 3. martā plkst. 18.30 Naukšēnu sporta hallē
  3. posms – 11. martā plkst. 11.00 Rencēnu pamatskolas sporta zālē
  4. posms – 25. martā plkst. 11.00 Rūjienas sporta hallē, FINĀLS

Piedalīties aicināts ikviens interesents – individuāli, ar draugiem vai ģimeni – tam nav nozīmes, jo komandas tiks līdzvērtīgi sadalītas pirms sacensību sākuma. Atkarībā no pieteikto komandu skaita, tiks lemts par izspēles sistēmu un dalībnieku skaitu komandā. Ar Valmieras novada tautas bumbas čempionāta nolikumu iepazīsties šeit.

Pieteikšanās: Uz katru posmu vēlama iepriekšēja pieteikšanās. Dalība sacensībās ir bezmaksas.

  • Rencēnu, Mazsalacas posmu pieteikšanās, rakstot vai zvanot – 20264676 (Diāna)
  • Naukšēnu, Rūjienas posmu pieteikšanās, rakstot vai zvanot – 20212466 (Gundars)

Kopvērtējuma noteikšana: Katrā posmā par komandas iegūto vietu dalībnieki saņems individuālos reitinga punktus. Čempionāta noslēgumā dalībnieki, sieviešu un vīriešu konkurencē, kuri sakrās visvairāk punktus, kļūs par uzvarētājiem.

Apbalvošana: Katrā posmā ar veicināšanas balvām tiks apbalvotas labākās 3 komandas. Kopvērtējumā ar medaļām un veicināšanās balvām tiks apbalvoti labākie 3 dalībnieki sieviešu un vīriešu konkurencē.

Sacensības organizē Valmieras novada Sporta pārvaldes sporta organizatori – Diāna Krastiņa tālr. 20264676 un Gundars Putniņš tālr. 20212466. Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar viņiem.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux