Valtera Pūces un Daiņa Teņa koncerts

Ziemas noskaņās aicinām pie sevis ciemos ikvienu, kurš novērtē latviešu dižāko komponistu radītos skaņdarbus un to skanējumu čella un klavieru izpildījumā! Proti, šī gada 17.decembrī plkst. 17:00  savas koncerttūres ietvaros vienīgajā koncertē Vidzemē pie mums Mujānu biedrības namā ar koncertu viesosies Valters Pūce (čells) un Dainis Tenis (klavieres). Koncertā mūziķi izpildīs mūziku no koncertprogrammām “Radīts Latvijā” un “Bez elektrības!”.

Koncerta programmā iekļautas pasaules populārās un klasiskās mūzikas pērles, kā arī Latvijas dižāko komponistu dziesmu aranžijas čella un klavieru skanējumā. Tās ļaus gremdēties atmiņās par laikiem, kad tika radītas to oriģinālversijas, kā arī saklausīt vēl nedzirdētas noskaņas. Būs dzirdami pirmatskaņojumi, kā arī tādi skaņdarbi kā Mārtiņa Brauna “Dvēselīte”, Zigmāra Liepiņna “Kvazimodo dziedājums”, Raimonda Macata “Ziemeļvējā”, Imanta Kalniņa “Apvij rokas”, Ulda Marhilēviča “Lūgums”,  “Balāde no izrādes “Šveiks”, Raimonda Paula “Kerijas dziesma”, Ludoviko Einaudi “Una Mattina”, Kamila Sensāna un Pētera Čaikovska “White Swan and Black Swan”. Koncertā Ziemassvētku noskaņas piepildīšanai izskanēs arī vairākas Ziemassvētku dziesmas, bet tas lai paliek noslēpums!

Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties šeit, vai zvanot 29829588, vai caur mājas lapu: www.mujani.lv.

Uz tikšanos Mujānu biedrības namā ar Valteru Pūci un Daini Teni!

Mujānu biedrības nams ir reģionam unikāls Pirmās Latvijas Republikas sabiedriskās mūra – koka arhitektūras paraugs, kas saglabājis savu autentiskumu, fasāžu un iekštelpu apdari, kā arī vērtīgus interjera etnogrāfiskus būvgaldniecības elementus. Pēc vairāku gadu rekonstrukcijas darbiem, nu Mujānu biedrības nams ir pilnībā atjaunots, saglabājot tā vēsturiskos elementus – koka lubiņu jumtu, būvgaldniecības elementus, autentiskas otrā stāva durvis un logus, kā arī skatuves un zāles grīdu.

Šobrīd Mujānu biedrības nams tiek veidots kā unikāla kultūrvieta dažādu pasākumu rīkošanai ārpus pilsētu un pagastu centriem ainaviskā lauku teritorijā, kā arī kļuvis par tūrisma apskates objektu, ņemot vērā ēkas atrašanos bijušajā Mujānu muižas teritorijā, gan tā kultūras pieminekļa statusu.

Sīkāka informācija par Mujānu biedrības namu meklē: www.mujani.lv un seko Facebook

Informāciju sagatavoja: Dace Kitnere, 29829588

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux