Vidzemes Inovāciju nedēļa: iedvesmas stāstu pēcpusdiena jauniešiem “izSTĀSTI” – improvizācija profesijā

Pirmdien, 20. februārī, plkst. 17.00 (ierašanās no plkst. 16.30) Valmieras muzeja Izstāžu zāles 2. stāvā (Bruņinieku iela 3, Valmiera) norisināsies iedvesmas stāstu vakars „izSTĀSTI” – improvizācijā profesijā.

Dalībnieki:

  • Vispārizglītojošu skolu 9.–12. klašu skolēni;
  • Profesionālo mācību iestāžu audzēkņi un studenti.

Uz neformālo tikšanos ar četriem dažādu jomu speciālistiem aicināti Valmieras novada jaunieši. Profesionāļi dalīsies ar saviem pieredzes stāstiem, uzsverot improvizācijas nozīmi darba vidē. Pasākumā piedalīsies – SIA “ZAAO” valdes priekšsēdētājs Gints Kukainis, SIA ZAB “Atlācis un Partneri” zvērināts advokāts Edgars Atlācis, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) brigāžu atbalsta centra Valmiera neatliekamajā medicīnā sertificēta ārsta palīdze Estere Šlendaka un grupas “Colt” soliste, dziedātāja, dziesmu un tekstu autore Elīna Krastiņa.

Pasākumu kopā saturēs un dialogu vadīs Valmieras drāmas teātra aktieris Artis Jančevskis.

Katrs stāstītājs veltīs 15 minūtes, kuru laikā viņš dalīsies pieredzē par situācijām, kad “viss nenotiek kā pēc plāna”. Iedrošinās, iedvesmos un pastāstīs, kur strādā, kāds ir viņa ikdienas darbs un kāpēc improvizācijai ir vai nav vietas šajā profesijā. Vai advokāts tiesas zālē, vai liela uzņēmuma vadītājs var atļauties būt radošs? Vai ir iespējas un vēlēšanās pārkāpt šķietami stingri reglamentētās robežas? 

Pēc katra stāsta tiek atvēlēts laiks jauniešu jautājumiem. 


Lai piedalītos pasākumā, jāreģistrējas šeit.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux