Piedalies Olimpiskās dienas pārgājienā ar Arni Rumbenieku!

Lai aktualizētu kustības un aktīva dzīvesveida nozīmi ikdienā, kā arī plašāk stāstītu par olimpiskajām vērtībām jaunajai paaudzei, katru gadu visā Latvijā tiek rīkots Olimpiskais mēnesis, ko noslēdz Olimpiskā diena, kad Latvijas skolās bērni piedalās dažādās sportiskās aktivitātēs un kopīgā vingrojumā.

Šogad Olimpiskā diena norisināsies 26. aprīlī, un tajā piedalīsies teju visas Valmieras novada mācību iestādes. Par godu šai dienai, Valmierā tiks rīkots arī pārgājiens ar mūsu olimpieti, izcilo soļotāju Arni Rumbenieku, kurā aicināts pievienoties ikviens interesents! Starts un finišs aptuveni 7 km garajam maršrutam būs pie Jāņa Daliņa stadiona, pēc tam – iedvesmojošas sarunas un olimpiskie stāsti. Enerģijas atjaunošanai dalībniekiem būs sarūpētās arī nelielas uzkodas.

Dalība pārgājienā ir bez maksas.

Olimpiskā diena ir pasaulē zināma kustība, kuras norisi Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) atbalsta kopš 1987.gada, aicinot pasaules valstu nacionālās Olimpiskās komitejas atzīmēt SOK dzimšanas dienu. Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) aicinājumam pievienojās 1992.gadā. Olimpiskā diena ir vienīgais vispasaules pasākumus, ko ik gadu organizē Olimpiskā kustība. Lielākā daļa nacionālo Olimpisko komiteju piecos kontinentos izmanto šo iespēju, lai popularizētu Olimpiskās vērtības – izcilību, draudzību, cieņu. Latvijā Olimpiskā diena tiek organizēta pavasarī, tādējādi atzīmējot LOK dibināšanas gadadienu, kas ir 23.aprīlī. Projektu īsteno Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) sadarbībā ar Olimpisko solidaritāti.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux