Piesakies dalībai Mājas kafejnīcu dienās Valmieras novadā!

Šogad 3. un 4. augustā Valmieras novads virmos viesmīlīgā sirsnībā un gardu ēdienu un spirdzinošu dzērienu garšās Mājas kafejnīcu dienās 2024. Piesakies dalībai un atklāj sevī kulinārās mākslas un viesmīlības talantu!

Lai piedalītos, nav jābūt tūrisma vai ēdināšanas nozares profesionālim, bet gan cilvēkam vai uzņēmējam, kuram sirdij tuva gardēdība, ēst gatavošana un cilvēkmīlestība. Apkopo savas iecienītākās receptes, ar kurām vēlies pacienāt savas Mājas kafejnīcas apmeklētājus un ar patiesu prieku uzņem ciemos Valmieras novada iedzīvotājus un viesus! Veiksmes atslēga – ar mīlestību gatavots ēdiens, patīkama atmosfēra un autentiskums. Pieteikšanās līdz 8. aprīlim (ieskaitot), aizpildot pieteikuma anketu šeit: https://ej.uz/dfxn.

2023. gadā savu māju durvis un pagalmu vārtus vēra 26 kafejnīcas. Viesi baudīja saimnieku pagatavotos ēdienus un dzērienus, kā arī spēlēja spēles, piedalījās meistarklasēs, ieklausījās pieredzes stāstos, devās ekskursijās un pat dejoja ballē dīdžeja mūzikas pavadībā. Aizvadītajās Mājas kafejnīcu dienās lielisku pieredzi guva un gardumus baudīja ģimenes ar bērniem, pāri, draugu kompānijas un ceļotāji no Igaunijas, Itālijas, Spānijas un citām Eiropas valstīm, kā arī  ASV.

Kamēr būsi šefpavārs savā Mājas kafejnīcā, Valmierā norisināsies Valmieras vasaras teātra festivāls. Tas jau kopš 2016. gada ik augustu pulcē tūkstošiem teātra gardēžu, visa festivāla laikā viesiem ļaujot piedzīvot lieliskas izrādes neparastās vietās.

Plašāka informācija par dalību Mājas kafejnīcu dienās Valmieras novada dalībniekiem, kuri būs aizpildījuši pieteikšanās anketu, būs 10. aprīlī plkst. 17.00 Tūrisma pārvaldes organizētā tiešsaistes sapulcē.

Pasākuma mērķis ir saglabāt un atbalstīt ēdināšanas nozari laukos un veicināt vietējo tūrismu – ieinteresēt tūristus iepazīt lauku dzīvi, atbalstīt vietējos uzņēmējus, veicināt vietējās produkcijas noietu. Iniciatīvu organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar asociāciju “Lauku ceļotājs”.

Informāciju sagatavoja: Agnese Geduševa-Jefimova, Valmieras novada Tūrisma pārvaldes pasākumu organizatore, Mob. tālr.: 26332213

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux