Piesakies dalībai Mājas kafejnīcu dienās Valmieras novadā!

Tuvojas viens no lielākajiem, sirsnīgākajiem un gardākajiem vasaras notikumiem – Mājas kafejnīcu dienas 2023! Arī šogad 5. un 6. augustā Valmieras novada iedzīvotāji savos māju pagalmos vērs durvis savām mājas kafejnīcām.

Piedalīties aicināts ikviens interesents (uzņēmējs vai fiziska persona). Dalībniekiem nav jābūt profesionāļiem ēdināšanas vai tūrisma jomā, tomēr lieti noderēs viesmīlības gēns un gardākās receptes, ko likt lietā mājas kafejnīcu dienās. Ar mīlestību gatavots ēdiens un personīgs pieskāriens mājīgas un aicinošas atmosfēras radīšanai ir šī notikuma veiksmes atslēga. Pieteikšanās līdz 7. maijam (ieskaitot), aizpildot pieteikuma anketu šeit.

Pagājušā gada vasarā visiem zinātkārajiem gardēžiem savas nama durvis atvēra 24 kafejnīcas, kuru saimnieki sniedza ne tikai gardus ēdienus un veldzējošus dzērienus, bet pastāstīja par savām mājām un ikdienu. Tas padarīja viesošanos par īpašu notikumu, dodot iespēju piedalīties radošajās darbnīcās, spēlēt mūzikas instrumentus, doties ekskursijās, spēlēt spēles, baudīt nelielus koncertus un no sirds izdejoties!

Mājas kafejnīcu dienas notiks laikā, kad Valmieru piepildīs teātra gars un dažādās neierastās vietās norisināsies valmieriešu un pilsētas viesu iecienītais Valmieras vasaras teātra festivāls. Ik gadu pasākums pulcē vairākus tūkstošus apmeklētāju, trīs dienu garumā ļaujot piedzīvot ne tikai teātri, bet ieraudzīt, izjust un izgaršot visu, ko Valmieras novads un Valmiera spēj piedāvāt saviem viesiem. Šogad abi pasākumi veidos kopīgu interaktīvo karti ar kafejnīcu un izrāžu norises vietām.

Plašāka informācija par dalību Mājas kafejnīcu dienās Valmieras novada dalībniekiem, kuri būs aizpildījuši pieteikšanās anketu, tiks sniegta 8. maijā Tūrisma pārvaldes organizētā tiešsaistes sapulcē.

Ja vēl māc šaubas, kāpēc Jums būtu jāpiedalās un jākļūst par šefpavāru, tad šeit var rast spēka vārdus iedvesmai no iepriekšējo gadu Mājas kafejnīcu dalībniekiem!

Mājas kafejnīcu dienu mērķis ir popularizēt reģionālā tūrisma galamērķus. Iniciatīvu organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar LLTA “Lauku ceļotājs”.

Informāciju sagatavoja: Tatjana Lauze, Valmieras novada Tūrisma pārvaldes pasākumu organizatore, Mob. tālr.: 26332213

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux