Puķu ceļš priecēs 20 km garumā

Arī šogad braucējus maršrutā no Kauguriem, cauri Mūrmuižai, Brenguļiem, līdz pat Trikātai priecēs kooperatīva VAKS un lauksaimnieku kopīgi veidotais Puķu ceļš.

Jau pagājušajā vasarā tas priecēja acis 16 km garumā, šogad solās būt vēl mazliet garāks – 20 km. Labības lauku malās gar autoceļu ap vasaras saulgriežu laiku uzplauks dažādu krāsu rudzupuķes, magones, kliņģerītes un dzeltenās ilzītes.

Puķu ceļš pusstundas garumā priecēs autobraucējus, bet, ja ziedu skaistumu un krāsu gammu gribas izbaudīt ilgāk, tad Puķu ceļu var mērot arī, braucot ar velosipēdu vai izejot ar kājām.

Šī lieliskā iniciatīva pagājušajā gadā sasniedza rekordskaitļus sociālajos tīklos ar 125 000 tālāk dalīšanos un 300 000 skatījumu.

Jāatgādina par saudzīgu attieksmi, aplūkojot Puķu ceļu, ļausim tam priecēt acis, fotografējoties neizbradāsim un neplūksim ziedus, lai tie priecē arī pārējos garāmbraucējus.

Uz tikšanos Puķu ceļā!

Informāciju sagatavoja: Ginta Gailīte, Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste, tālr. 64715660

Puķu ceļš
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux