Satiksmes ierobežojumi Kokmuižas svētku laikā

2. un 3. septembrī Kocēnos notiks Kokmuižas svētki “Cilvēka dārzs”. Iedzīvotājus un svētku apmeklētājus lūdzam ņemt vērā, ka saistībā ar svētku norisi būs satiksmes ierobežojumi.

No 2. septembra plkst. 14.00 līdz 3. septembra plkst. 24.00 būs slēgta Alejas iela posmā no Apsīšu Jēkaba ielas līdz Kocēnu dīķim.

Savukārt 3. septembrī no plkst. 6.00 līdz plkst. 24.00 būs slēgts Kocēnu centrs šādos ielu posmos:

  • slēgta Alejas iela virzienā no pagrieziena uz stāvlaukumu pie ēkas Alejas ielā 7 (pašvaldības policija, veikals) līdz Kokmuižas pils parkam;
  • slēgts Parka ielas posms no krustojuma ar Kalna ielu līdz Alejas ielai;
  • slēgta Apsīšu Jēkaba iela;
  • slēgts Jāņa Ķenča ielas posms līdz krustojumam ar Gravas ielu;
  • slēgts Ozolu ielas posms no krustojuma ar Vidus ielu līdz Alejas ielai.

3. septembrī būs slēgta autobusa pietura “Kocēni” (pie Kocēnu kultūras nama). Autobusa kustība tiks organizēta, maršrutu noslēdzot pieturā “Kocēnu veikals” (virzienā uz Kokmuižas pili) un maršrutu uzsākot autobusa pieturā “Kocēnu veikals” (virzienā uz autoceļu A3).

Informējam, ka 3. septembrī svētku atklāšanas parādes laikā no plkst. 12.00 līdz aptuveni plkst. 12.30 satiksmei būs slēgts Alejas ielas posms no krustojuma ar Zemeņu ielu, virzienā uz Kokmuižas pili. Pirms parādes dalībnieki pulcēsies Zemeņu ielā, tāpēc arī šajā ielā laika posmā no plkst. 11.00 līdz plkst. 12.00 būs apgrūtināta satiksmes plūsma.

Automašīnas būs iespējams novietot speciāli izveidotā stāvlaukumā pie Kocēnu apvienības pārvaldes ēkas Alejas ielā 8 – laukumā starp Alejas un Ozolu ielu.

Slēgtajā zonā iedzīvotājiem būs nodrošināta pieeja savam īpašumam. Satiksmes organizācijas izmaiņas tiks nodrošinātas ar atbilstošām ceļa zīmēm un norobežojošām sētiņām.

Svētkos “Cilvēka dārzs” Kokmuižas pils teritorijā skanēs koncerti, stāsti, būs kino, izstādes, teātris, notiks tirgošanās, piedzīvosim Kokmuižas iemirdzēšanos brīnumdārzā, būs īstens mākslas pikniks. Satiksies aktieri, mūziķi, gleznotāji, mākslinieki, tirgotāji, stādaudzētāji, keramiķi, jātnieki, rokdarbnieki, krodzinieki, smalki Kokmuižas ļaudis un daudzi citi. Svētku programmu vadīs Jānis Romanovskis. Ar plašāku pasākuma programmu aicinām iepazīties šeit.

Informāciju sagatavoja: Aija Kleimane, Valmieras novada pašvaldības, Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas, komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste, Mob.tālr.: 64207150

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux