Šauļu pilsētas svētkos iepazīs arī Valmieras novada tūrisma piedāvājumu

8. un 9. septembrī norisināsies lielākie svētki Ziemeļlietuvā – Saules pilsēta Šauļi atzīmēs savu 787. dzimšanas dienu, piedāvājot plašu aktivitāšu programmu. Jau otro reizi pilsētas svētku laikā tiks organizēta “Šauļu tūrisma iela 2023”, kurā piedalīsies arī Valmieras novada Tūrisma pārvalde, svētku viesus iepazīstinot ar tūrisma piedāvājumu Valmieras novadā.

Šauļu tūrisma ielā piedalās tūrisma informācijas centri gan no citām Lietuvas pilsētām, gan arī viesi no Latvijas, Igaunijas, Polijas un citām valstīm. Svētku apmeklētāji tiks aicināti apceļot tuvākas un tālākas vietas, iepazīstoties ar daudzveidīgu un unikālu tūrisma piedāvājumu. Valmieras novada stendā būs iespēja uzzināt par Valmieru Hanzas laikā, kā arī caur Laimes rata aktivitāti iepazīt tādas Valmieras novada pērles kā Sietiņiezi, Burtnieka ezeru, Skaņākalna dabas parku un citus tūrisma objektus, ko iespējams apmeklēt plašajā Valmieras novadā. Aicināsim apmeklētājus pašiem izgatavot nozīmītes ar Valmieras novada tūrisma objektu attēliem, ko varēs piestiprināt pie sava apģērba vai somas.

Šauļu pilsētas svētku laikā norisināsies arī citas aktivitātes – dažādi koncerti, gadatirgus, baltu kultūras pasākumi, radošās darbnīcas, viktorīnas un virkne citu pasākumu. Pilna pasākuma programma pieejama šeit. Uz tikšanos Šauļos 8. un 9. septembrī!

Informāciju sagatavoja: Vineta Pūce, Valmieras novada Tūrisma pārvaldes starptautiskā tūrisma speciāliste, Mob. tālr.: 26332213

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux