Taku skriešanas un laivošanas festivāls MAZSALACAS VADĀTĀJS 2023

Ar prieku paziņojam par mūsu gaidāmo pirmo taku skriešanas un laivošanas festivālu “Mazsalacas Vadātājs”, kas šī gada 2. septembrī uzsāks jaunu ikgadēju, ģimenisku tradīciju Valmieras novadā. Šis unikālais pasākums piedāvā dalībniekiem iespēju jaunatklāt Salacas upes ielejas dabas vērtības Dauģēnu dabas takā, Skaņā kalna dabas parkā un arī nezināmās takās otrpus Salacai, izbaudīt Salacas upes plūdumu un klinšainās ainavas, sacenšoties divās skriešanas un laivošanas distancēs. Bet šis pasākums ir kas vairāk nekā tikai sacensības! Visas sacensību dienas garumā festivāla bāzes vietā, sapņainajā Līču skolā, notiks Vidusmežu kermikas darbnīca, Zīmē viegli meistarnīca Dainas Domašūtes vadībā, bērnu grāmatu un spēļu stūrītis kopā ar bibliotekāri Lieni, rokdarbu, gleznošanas un veidošanas nodarības mazajiem dalībniekiem mākslinieces Zanes Zelmenes vadībā, mini orientēšanās un dažādas citas radošas un sportiskas aktivitātes sacensību līdzbraucējiem. Pēc apbalvošanas festivāla dalībniekiem būs iespēja nogaršot slavenos Ēdiendara burgerus, baudīt atspirdzinošus dzērienus un klausīties folkgrupas JŌRA dzīvās mūzikas koncertu, nesteidzīgi pavadot vasaras izskaņu Līču skolas liepu paēnī. 

Sacensību dalībnieki divās distancēs cīnīsies par vērtīgām naudas balvām, savukārt visi festivāla apmeklētāji, kas būs iegādājušies jebkura veida ieejas biļeti līdz 2. septembra plkst. 17:59, piedalīsies GARMIN viedpulksteņa izlozē!

Mūsu mērķis ir izveidot pilnvērtīgu un intīmu pasākumu visai ģimenei ar ierobežotu dalībnieku skaitu, lai nodrošinātu neaizmirstamu pieredzi visiem. Nepalaidiet garām iespēju kļūt par daļu no šī notikuma vienā no Latvijas skaistākajām un noslēpumainākajām vietām. 

SACENSĪBU DISTANCES: AMFĪBIJA (18 km taku skrējiens + 15 km laivošana pa upi ar kajaku), PĒDDZINIS (33 km taku skrējiens)

SĀKUMA CENA BIĻETĒM: AMFĪBIJA – 40 EUR, PĒDDZINIS – 30 EUR

LĪDZBRAUCĒJA BIĻETE: 5 EUR (dalība radošajās darbnīcās, sportiskajās aktivitātēs sacensību laikā Līču skolā un dzīvās mūzikas koncerts)

KONCERTA BIĻETE: 5 – 10 EUR (no 16:00 dalība radošajās darbnīcās, sportiskajās aktivitātēs Līču skolā un dzīvās mūzikas koncerts)

Sīkāk par sacensību norisi lasi nolikumā un reģistrējies sacensībām mājaslapā www.vadatajs.lv

NAKŠŅOŠANA LĪČU SKOLĀ: 

Līču skola ir pieredzes bagāta, sena koka ēka. Sākotnēji bijusi 7 klašu skola, pēc tam nonākusi kolhoza pārraudzībā. Deviņdesmitajos gados to iegādājās maestro Raimons Pauls un daudzu gadu garumā skolā rīkoja bērnu nometnes un dažadus kultūras svētkus. Tagad Līču skola pieejama nakšņotājiem, svinētājiem, miera baudītājiem, te notiek arī dažādi kultūras pasākumi un nometnes. Līču skola apbur ar Salacas upes ielejas klusumu un mežonīgumu, te garām pabrauc tikai laivotāji un vietējie iedzīvotāji, kuri pierobežā ir arvien retāk sastopama parādība. Festivāla apmeklētāji ir laipni lūgti pārlaist nakti Līču skolā un turpināt baudīt laisko svētdienu atpūšoties pie upes vai baudot Mazsalacas kultūras dzīvi.

Teltsvieta Līču skolas teritorijā: 7EUR/persona

Gultas vieta Līču skolā: 20 EUR

Rezervācija pa tālruni 26538441

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux