Tirgotāji aicināti pieteikties dalībai Burtnieka ezera svētkos

Līdz sestdienai, 5. augustam, tirgotāji aicināti pieteikties dalībai Burtnieka ezera svētku tirgū. Pie Burtnieku muižas parka no plkst. 11.00 līdz plkst. 18.00 tirgoties aicināti Valmieras novada, kā arī citu novadu uzņēmēji, mājražotāji, tautas daiļamata meistari, zemnieki, kā arī īpaši aicināti pievienoties zivju un zivju produkcijas tirgotāji. 

Pieteikties iespējams elektroniski, aizpildot pieteikumu šeit: ej.uz/tirgojosBurtnieks. Papildu saziņai par Burtnieka ezera svētku tirgus norisi:  Patrīcija Siliņa, tālr. 26399772 vai rakstot uz e-pasta adresi: [email protected].

Šogad Burtnieka ezera svētki norisināsies sestdien, 12. augustā, Burtnieka ezera piekrastē, Burtniekos. Kā ierasts, svētku viesiem būs pieejamas daudzveidīgas atpūtas iespējas pie ūdens, koncerti, svētku tirgus un radošās darbnīcas. Šogad svētku programmu papildinās deju uzvedums “Sasauc smieklus…!?”, Agra Daņiļeviča horeogrāfija, piedalīsies deju skolas “Dzirnas” dejotāji kopā ar Burtnieku apkaimes bērniem un jauniešiem. Deju uzveduma muzikālais noformējums: Goran Gora un draugi. Svētkos uzstāsies arī Ainars Mielavs, viesus priecēs Liepājas ceļojošais cirks “Beztemata” un gaidāmi vēl daudzi citi notikumi. Plašāk par Burtnieka ezera svētku norisi var uzzināt šeit.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux