Tirgotāji aicināti pieteikties dalībai Valmieras dzimšanas dienas tirgū

Valmieras 740. dzimšanas dienā Rīgas iela būs pārvērtusies par tirgus laukumu. Tur 22. jūlijā no plkst. 9.00 līdz 16.00 būs krāsu, rakstu, sajūtu, noskaņu pārbagātība, amatniekiem un mājražotājiem piedāvājot savus darinājumus. Mājražotāji un amatnieki, kuri priecēs ar savu roku darbu, aicināti pieteikties no 5. jūnija līdz 14. jūlijam vai līdz brīdim, kad tiks sasniegts maksimālais tirgotāju skaits, aizpildot elektroniski pieteikuma anketu šeit.

Lūdzam rūpīgi iepazīties ar nolikumu.

Jāpiemin, ka sabiedriskās ēdināšanas pakalpojuma sniegšanai pieteikšanās ir atvērta līdz 16. jūnijam, pieteikuma anketa ir šeit.

Papildu saziņai par tirgus norisi: Valmieras Kultūras centra kultūras projektu vadītāja Sintija Milberga, [email protected], 20436868.

Valmieras dzimšanas dienā galda galā vietu ieņems lielākie stāstnieki, viņi gan vienmēr saka, ka darbi runā. Kad vārdu dod darbiem, viņiem atbilde viena – panākumus svinot ar jauniem izaicinājumiem. Bet skaidrs, ka sakāmais 740 gados sakrājies daudz, senākais stāsts jau gatavs iznākt no pils mūriem – par to, kā Valmiera sākās. Medaļa Tev par to, ka Valmiera sirdī! Plašāka programma un visi jaunumi valmierasvin.lv mājaslapā.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux