Tirgotājus aicina pieteikties dalībai Burtnieka ezera svētku tirgū

Līdz 1. augusta plkst. 17.00 tirgotāji aicināti pieteikties dalībai Burtnieka ezera svētku tirgū. Pie Burtnieku muižas parka no plkst. 12.00 līdz plkst. 18.00 tirgoties aicināti Valmieras novada un apkārtnes uzņēmēji, mājražotāji, tautas daiļamata meistari, zemnieki, kā arī īpaši aicināti pievienoties zivju un zivju produkcijas tirgotāji. Pieteikties iespējams elektroniski, aizpildot pieteikumu šeit:  https://ej.uz/BurtnieksTirgo2024

Papildu saziņai par Burtnieka ezera svētku tirgus norisi:  Patricija Siliņa, tālr. 26399772, e-pasts [email protected].

Šogad Burtnieka ezera svētki norisināsies sestdien, 10. augustā, Burtnieka ezera piekrastē, Burtniekos. Kā ierasts, svētku viesiem būs pieejamas daudzveidīgas atpūtas iespējas pie ūdens, koncerti, svētku tirgus un dabas izziņas darbnīcas. Šogad svētku programmu papildinās SUP sacensības ģimenēm, SUP joga, kā arī rosināsim izpratni par peldētprasmes nozīmību “Peldēt droši” apmācībās/nodarbībās. Svētku programmā iekļautas arī makšķerēšanas sacensības. 

Arī šogad deju skolas “Dzirnas” dejotāji kopā ar Burtnieku apkaimes bērniem, jauniešiem un vidējās paaudzes deju kolektīviem gatavos kopīgu deju uzvedumu ar Agra Daņiļeviča horeogrāfiju. Šoreiz tas būs uzvedums “Zemes dziesmas” ar Nika Matvejeva mūziku. Būs arī saksofonu kvarteta “Valmieras meitenes”, vokālās grupas “FRAMEST” koncerti, zaļumballe ar grupu “Tranzīts” un gaidāmi vēl daudzi citi notikumi. Svētku programma būs pieejama jau drīzumā Valmieras novada pašvaldības tīmekļvietnē www.valmierasnovads.lv! 

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux