Uguņošana Valmieras novadā, sagaidot Jauno gadu

Sagaidot Jauno gadu, uguņošana Valmieras novadā būs Valmierā, Rūjienā un Mazsalacā.

Valmierā

31.decembrī no plkst. 23.15 Valmieras centrā norisināsies Jaungada sagaidīšanas ballīte kopā ar Dj Kārli Zariņu, kurš par sevi saka: “Spēlēju to, kam kājas pašas cilājas līdzi.” Viņu redzēsim uz skatuves, kas būs augstāka, nekā līdz šim ierasts. Plkst. 00.00 – svētku uguņošana. Savukārt pēc tās (plkst. 00.30) Valmieras Kultūras centrā balle kopā ar grupu “Džentlmeņu špagats”. Uz balli ieejas maksa iepriekšpārdošanā ir 10 EUR, 1. janvārī – 15 EUR. Jāpiemin, ka saistībā ar uguņošanu Valmierā plānotas satiksmes organizācijas izmaiņas un satiksmes ierobežojumi. Aicinām transportlīdzekļu vadītājus būt uzmanīgiem un sekot līdzi izvietotajām ceļa zīmēm. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Jāpiemin, ka starppilsētu autobuss, kas izbrauc no Rīgas plkst. 21.20 un Valmieras autoostā iebrauc plkst. 23.30, kursēs pa autoceļu P18 un tādējādi pasažierus neapkalpos pieturvietās “Skolas iela” un “Kino”.

Satiksmes ierobežojumi Valmierā:

Mazsalacā

31.decembrī plkst. 00.00 – Jaunā Pūķa gada sagaidīšana Mazsalacas centrā – uguņošana, apsveikumi un karstvīns.

Rūjienā

31.decembrī plkst. 22.00 Rūjienas Kultūras centrā notiks Vecgada/ Jaungada balle. Uzstāsies grupa “Delight”. Ieeja – 7 EUR. Galdiņu rezervācija, zvanot pa tālruni 28676230 līdz 28. decembrim. Plkst. 00.00 aicinām uz svētku uguņošanu pie pieminekļa “Tālavas taurētājs”.

Plašāk par Jaungada sagaidīšanas norisēm Valmieras novadā šeit.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux