Valmierā darbosies mobilā Saules stacija

Valmierā no 25. jūlija līdz 8. augustam darbosies mobilā Saules stacija. Tā atradīsies pie Valmieras Kultūras centra Rīgas ielā 10, un būs pieejama ikvienam valmierietim vai pilsētas viesim, kuri, piemēram, apmeklēs “Prāta Vētras” koncertu “Gads bez kalendāra” 30. jūlijā, kā arī Valmieras vasaras teātra festivālu no 4. – 7. augustam.

Lai veicinātu sabiedrības interesi un izpratni par ilgtspējīgiem risinājumiem, proti, saules enerģijas izmantošanu elektrības ražošanai ar saules paneļiem, Swedbank ir izveidojusi Saules staciju. Tā ir neliela konstrukcija, kas sastāv no balsta stabiem ar informatīvu saturu, ierīču uzlādes iespējām (rozetes, uzlādes vadi telefoniem) un jumta daļā saules paneļiem, ar kuru saražoto enerģiju ir iespēja uzlādēt ierīces.

Aicinām izmantot Saules stacijas iespējas ierīču uzlādei! Uzlādējiet datoru vai telefonu Saules stacijā, novērtējiet saules enerģijas priekšrocības, samaziniet elektrības patēriņu un uzziniet interesantus faktus par saules enerģijas pieejamību Latvijā!

Informāciju sagatavoja: Ginta Gailīte, Valmieras novada pašvaldības, Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas, komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste, tālr. 26312250

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux