Valmierā jauna piedzīvojumu spēle “Dinozauru paslēpes”

Jaunums Valmierā – komandu spēle, kur vadoties pēc stāsta, dalībniekiem jāatrod 24 dažādi dinozauri. Tie paslēpušies Valmierā, Krāču kaktā, salīdzinoši nelielā, bet skaistā pilsētas apvidū gar Gauju aiz autoostas. Spēle veidota tā, lai interesanti būtu gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Piedzīvojums sākas atpūtas vietā “Krāču kakta Šķūnis”, Valmierā, Krāču ielā 2, kur dalībnieki sadalās komandās un sagatavo savus mobilos telefonus – tie vajadzīgi spēles nodrošināšanai. Katrā komandā jābūt vismaz 1 telefonam ar mobilo internetu(4G) un lokāciju uztveršanu(GPS). Spēlei nebūs vajadzīga speciāla aplikācija.

Spēles norises laikā, atrodot interesantā stāstā aprakstītās vietas, komandām telefonā parādīsies dinozauri ar nelielu, izglītojošu materiālu vienā teikumā par katru dinozauru. Kopumā atrodamas 24 vietas. Uzvar komanda, kas noteiktajā laikā, par kuru vienosiemies, atradīs visvairāk dinozauru. Spēli iespējams pieveikt arī ziemā.  

Ieteicamais komandas lielums ir 2-4 cilvēki. Spēli vienlaicīgi var veikt neierobežots skaits komandu. Spēles ieteicamais ilgums –  60-90 minūtes. Cena: 3 EUR/ personai.  

Papildus pieejams Krāču kakta „Šķūnis”, Valmiera, Krāču iela 2 – atpūtas vieta, kur novadīt aktivitātes, paēst, pamētāt šautriņas, fotografēties pie zapiņa un JAWA moča ar blakuvāģi, pavadīt laiku pēc spēles. Cena – 1 eiro no cilvēka. Šķūnis pieejams līdz ziemai. Iepriekš vienojoties, ir iespēja nodrošināt arī dzērienus no veikala un picas no tuvējām Valmieras picērijām.  

Mazākām grupām(līdz 10 cilvēki) pieejama arī virtuālās realitātes spēļu telpa Valmierā, Garā ielā 7.    

Informāciju sagatavoja: Mārcis Bogdanovs, Piedzīvojumu kompānija “Timemachine”, T.  27767876,  [email protected], www.timemachine.lv  

Facebook lapa – facebook.com/EscapeRoomValmiera

Facebook „Šķūnim” – facebook.com/KracuKaktaSkunis

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux