Valmierā notiks ikgadējais “Ghetto Games karnevāls” 

1. jūlijā no plkst. 12.00 pie Valmieras Olimpiskā centra arī šogad norisināsies “Ghetto Games karnevāls”, kas ir veltīts ielu sportam un kultūrai, vienuviet pulcējot “Ghetto Basket”, “Ghetto Dance”, “Ghetto Fight”, “Ghetto Football” un “Ghetto Floorball”.

Karnevāla programma solās būt bagātīga – ikviens spēs atrast sev ko tīkamu. Tā ietvers dažādas sporta sacensības un aktivitātes, piemēram, florbolu, basketbolu, dejas, DJ uzstāšanos un atrakcijas ģimenēm ar bērniem.

Karnevālā tiks atklāts 11. “Ghetto Basket” posms un Baltijas 3×3 līgas 5. posms, kura uzvarētāji kvalificēsies finālam, kas norisināsies Ventspilī, “Ghetto Games Festivāla” laikā, 22. un 23. jūlijā. Spēlētāji tiek iedalīti 6 vecuma grupās – U11, U13, U15, U17, Open un Pro. Dalība ir atvērta visiem, kuri vēlas piedalīties, neatkarīgi no vecuma vai pieredzes. Programmā ir paredzēts arī 3pt (trīspunktu) metienu konkurss. Reģistrējies ŠEIT.

“Ghetto Dance” deju cīņas notiks dažādās vecuma grupās, sacenšoties gan 1 pret 1, gan 2 pret 2. Dejojot 1 pret 1, divi dejotāji savstarpēji konkurēs, izmantojot savas prasmes un kustību ritmus. Savukārt dejojot 2 pret 2, tas prasa ne tikai labu kustību koordināciju, bet arī efektīvu sadarbību ar komandas biedru.

“Ghetto Football” piedāvās apakšgrupu spēles (U12, U14, U16, U16 Lady, Lady, U19, Open un Pro). Tāpat norisināsies “Panna” 1 pret 1 turnīrs. “Panna” futbols ir ielu futbola paveids, kurā galvenais uzdevums ir izsist bumbu pretiniekiem starp kājām un spēle notiek 1 pret 1. Ja pretinieks iemet bumbu starp kājām – tiek piedzīvots zaudējums. Turpinājumā sekos finālspēles jauniešiem (U12, U14 un U16) un “Playoff” jeb izslēgšanas kārtas spēles (Lady, U19, Open un Pro). Reģistrējies ŠEIT.

“Ghetto Floorball” programmā būs 3×3 spēles, vecuma grupās U12, U14, U16, U19 un U20+, kā arī “bullīši” un 3×3 spēles ar vārtsargiem, kas šosezon norisināsies divas reizes – Valmieras karnevālā un Ventspilī. Reģistrējies ŠEIT.

Kā arī norisināsies aizraujošie “Ghetto Fight” cīņu turnīri. “Ghetto Fight” ir pusprofesionālā/amatieru jauktās cīņas mākslas (MMA) līga. Organizācijas uzdevums ir jauno sportistu attīstīšana un virzīšana profesionāļu līmenī. Turnīrā gaidāmas 13 cīņas, kurās piedalīsies sportisti no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Uzbekistānas, Tadžikistānas un Ukrainas.

„Ghetto Games” šobrīd ir viena no lielākajām jauniešu ielu sporta un kultūras kustībām Latvijā un Austrumeiropā, kas katru gadu pulcē vairāk nekā 10 000 dalībnieku un 300 000 sekotāju medijos un sociālajos tīklos.

Infomējam, ka pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un/vai filmēšana, lai nodrošinātu pasākuma atpazīstamību, publicitāti un popularizētu “Ghetto Games” organizētos pasākumus. Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat, ka varat tikt fotografēts un filmēts.

Projekts tiek īstenots sadarbībā ar Valmieras novada pašvaldību. Plašāka informācija pieejama “Ghetto Games” oficiālajā tīmekļvietnē www.ghetto.lv.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux