Valmieras novads tiks pārstāvēts Vidzemes tūrisma informācijas tirgū!

Sestdien, 5. februārī, Cēsīs, Pils laukumā 1-3, norisināsies Vidzemes tūrisma informācijas tirgus, kurā piedalīsies tūrisma informācijas centri un radošo industriju uzņēmēji. Tirgus teritorijā būs iespēja viesoties arī pie Valmieras novada Tūrisma pārvaldes informācijas telts, kas ne tikai iedvesmos novada apceļošanai, bet arī priecēs ar vietējo uzņēmēju piedāvājumu!

Valmieras novada Tūrisma pārvaldes teltī varēs gan uzzināt par novada apceļošanu un populārākajiem tūrisma objektiem, gan nogaršot un iegādāties vīna darītavas MATILDE brūvējumus. Tiem, kuriem būs nosalušas kājas un rokas, būs iespēja iegādāties saimnieka Edmunda paša gatavoto karsto dzērienu. Teltī būsim parūpējušies par iespēju pakavēties siltās tuvojošās vasaras sajūtās, bet blakus apmeklētājus priecēs vienīgais Mini Zoo Valmieras novadā – MEŽIŅI, kuri uz Cēsīm būs atbraukuši ar saviem četrkājainajiem draugiem – angoras trušiem! Kamēr mazākie tirgus apmeklētāji mīļos pūkainos trušus, lielākie varēs iepazīties ar saimnieces Ingunas darinātājiem adījumiem un citiem rokdarbiem, kurus būs iespējams arī iegādāties. Saimniece būs parūpējusies arī par nelielu aktivitāti, kurā savas prasmes izmēģināt varēs ikviens apmeklētājs!  

Vidzemes tūrisma informācijas tirgus notiek Meteņu laikā – viduspunktā starp Ziemassvētkiem un Lieldienām, kad, domājot par jauno aktīvo tūrisma sezonu, Vidzemes tūrisma asociācija pulcē Vidzemes tūrisma profesionāļus un radošo industriju uzņēmējus, lai piedāvātu pārbaudītas vērtības un jaunas idejas Vidzemes apceļošanai.  

Tirgus teritorijā ieeja, ievērojot valstī noteiktos drošības pasākumus un uzrādot derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.  

Uz tikšanos Valmieras novada Tūrisma pārvaldes informācijas teltī Cēsīs!  

Informāciju sagatavoja: Zane Krūmiņa Valmieras novada Tūrisma pārvaldes mārketinga speciāliste, Mob. tālr.: 25437177, visit.valmiera.lv

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux