Valmieras Starptautiskais multimediju festivāls aicina skolas pieteikt ekskursijas festivāla norises vietās

Pateicoties EEZ grantu atbalstam, festivālam ir lieliska iespēja piedāvāt skolām ekskursijas gida vadībā, lai pieredzētu festivāla bagātīgo programmu, kurā dažādas mākslas formas satiekas ar tehnoloģiju piedāvātajām iespējām.

Ekskursijas plānotas visu festivāla norises laiku, periodā no 27. februāra līdz 3. martam.

Katru dienu piedāvājam divas ekskursijas – plkst. 14.00 un 17.30. Vidējais ekskursijas ilgums – 90 min.

Ekskursijas sākuma punkts – Valmieras muzejs, bet nepieciešamības gadījumā autobuss var paņemt jauniešu grupu neilgu laiku pirms ekskursijas sākuma laika no skolas. Ekskursijas noslēgums – Valmieras Kultūras centrs, bet arī šajā gadījumā varam piedāvāt iespēju jauniešus nogādāt atpakaļ skolā pēc objektu apskates.

Aicinām pieteikt ekskursijas un vienoties par sākuma un noslēguma vietu ar festivāla producenti Elizabeti Palasiosu, rakstot uz [email protected] vai zvanot +371 29729470.

Plašāka informācija par festivāla programmu pieejama gan Valmieras novada pašvaldības tīmekļvietnē www.valmierasnovads.lv, gan sociālajos medijos – Valmieras Starptautiskā multimediju festivāla Facebook un Instagram kontos.

Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2014. – 2021. gada perioda programmas “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” ietvaros tiek īstenots projekts “Valmieras Starptautiskā multimediju festivāla mākslas un izglītības programma jauniešiem” (projekta Nr. EEZ/2022/2/14). Projektu finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux