Valmieras Tūrisma informācijas centra darbības izmaiņas

Līdz ar aktīvās tūrisma sezonas iestāšanos un izvērtējot tūrisma plūsmu, Valmieras Tūrisma informācijas centram mainīts darba laiks. Šobrīd tas atvērts ne tikai darba dienās, bet arī sestdienās. Pirmdiena – Slēgts; Otrdiena – Slēgts; Trešdiena, Ceturtdiena, Piektdiena – 9.00 – 18.00; Sestdiena – 10.00 – 16.00, Svētdiena – Slēgts.

Valmieras Tūrisma informācijas centrā iespējams iegūt informāciju par Valmieras un Valmieras novada kultūras, dabas un vēsturiskajiem objektiem, izklaides un aktīvās atpūtas iespējām, kā arī tūristu mītnēm, ēdināšanas iestādēm un citu ceļotājiem noderīgu informāciju. Tāpat interesenti Valmieras Tūrisma informācijas centrā varēs uzzināt par tūrisma piedāvājumu Latvijas reģionos (Vidzemē, Kurzemē, Zemgalē un Latgalē), Gaujas Nacionālajā parkā, Latvijā un kaimiņvalstīs – Igaunijā, Lietuva.

Līdz ar ekspozīcijas “de Woldemer” atklāšanu Valmieras pilsētas 740. gadu jubilejas svinību laikā no 18. jūlija, Valmieras Tūrisma informācijas centrs turpmāk atradīsies jaunās ekspozīcijas telpās Bruņinieku ielā 3, Valmieras pils teritorijā.

“Valmieras novada tūrisma attīstības koncepcija paredz, ka tūrisma informācijas pakalpojumu pašvaldība sniedz pamatojoties uz tūristu vajadzībām, proti, saņemt to vietā, kuru tūrists apmeklē. Tas nozīmē, ka tūristam informācija ir jāsaņem tūrisma piesaistes objektā, nevis pēc informācijas jādodas vēl uz kādu citu – atsevišķu vietu. Ekspozīcija “de Woldemer” noteikti būs tūristu apmeklētākā vieta Valmierā, kur viesiem sāksies ne tikai Valmieras, bet arī Valmieras novada iepazīšanas piedzīvojums. Līdz ar Valmieras Tūrisma informācijas centra darbības  uzsākšanu Valmieras pilī, tūristam draudzīga pieeja būs īstenota arī Valmierā,” atrašanās vietas maiņu pamato Toms Treimanis, Valmieras novada Tūrisma pārvaldes vadītājs.

Tūrisma pakalpojuma kvalitāti uzlabos tas, ka ikvienam, kurš apmeklēs jauno ekspozīciju, būs iespēja saņemt arī tūrisma informāciju un iegādāties suvenīrus. Savukārt tiem, kuri nāks pēc tūrisma informācijas būs iespēja doties aplūkot jauno ekspozīciju un gūt vēsturisku pieredzējumu par Valmieras pilsētu. Ekspozīcija “de Woldemer” būs izvietota Valmieras pils teritorijā jaunuzceltajā stikla ēkā, kā arī atjaunotajās Vecās aptiekas ēkās.. Ekspozīcijā būs plaši apskatāma Valmieras muzeja arheoloģiskā kolekcija un dažādu arhīvu dokumenti. Ekspozīcijas dizainu veidojis dizaina birojs H2E.

“de Woldemer” darba laiks no 18. jūlija: Pirmdiena – Slēgts; Otrdiena – 10.00-18.00; Trešdiena – 10.00-18.00; Ceturtdiena – 10.00-19.00; Piektdiena – 10.00-18.00; Sestdiena – 10.00-18.00; Svētdiena – 10.00-16.00.

Valmieras novadā iespēja saņemt tūrisma informāciju un iegādāties suvenīrus ir arī Zilākalna kultūrvēstures un apmeklētāju centrā, Parka ielā 2, Zilākalnā, Mazsalacas muzejā, Parka ielā 31, Mazsalacā. Tā pat materiālus par tūrisma piedāvājumu Valmieras novadā Tūrisma pārvalde ir izplatījusi, un tos iespējams saņemt Valmieras novada bibliotēkās un pie tūrisma uzņēmējiem.

Informāciju sagatavoja: Toms Treimanis, Valmieras novada Tūrisma pārvaldes vadītājs, mob. tālr.: 28644530, visit.valmiera.lv

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux