Valsts prezidenta balva vieglatlētikā 2024 

Jāņa Daliņa stadionā 6. un 7. jūlijā aicinām uz ikgadējām sacensībām – “Valsts prezidenta balva vieglatlētikā 2024”! Valsts prezidenta balvas izcīņa ir vienas no vērienīgākajām un tradīcijām bagātākajām sacensībām Baltijā, kas vēsturiski norisinās savā mājvietā – Jāņa Daliņa stadionā, Valmierā. 

Šogad norisināsies jau 30. Valsts prezidenta balva vieglatlētikā, kas vienlaikus būs arī 61. Baltijas valstu komandu čempionāts – sportisti tieksies uz savu labāko sniegumu, solot aizraujošus mirkļus! Aizvadīto gadu laikā šīs sacensības ir iemantojušas augstu vadošo Baltijas sportistu uzticību. Divu dienu garumā vieglatlēti cīnīsies par čempiona tituliem kā individuālajās disciplīnās, tā par spēcīgākās komandas titulu. 

Zīmīgajai 30 gadu jubilejai par godu, 6. jūlija vakarā no plkst. 22.00, ikvienu interesentu un sporta draugu aicinām apmeklēt arī terases ballīti Jāņa Daliņa stadiona sporta kompleksā, piedaloties dziedātājai Paulai, DJ Stockai un pusnaktī debesis izgaismojot uguņošanai. 
 
Biļetes var iegādāties iepriekšpārdošanā bezrindas.lv, 6. un 7. jūlijā – Jāņa Daliņa stadiona kasē. 

  • 1 dienas biļete: 5 EUR 
  • 2 dienu biļete ar Terases ballīti: 15 EUR 
  • Terases ballīte: 10 EUR 
  • Bērniem līdz 7 gadu vecumam, pensionāriem, personām ar invaliditāti sacensību apmeklējums: bez maksas 

Valsts prezidenta balvu vieglatlētikā organizē Valmieras Olimpiskais centrs un Latvijas Vieglatlētikas savienība, līdzfinansē un atbalsta Valmieras novada pašvaldība. Pasākuma atbalstītāji: Sportland, “Balcia Insurance”, “Tehauto”, “Gardu muti”, “Es mīlu kafiju”, “Dāvanu serviss”, “Dobele”, “Mežezers”, “Vaidava ceramics”, “Stādu placis”, “Venden”, “Piebalgas Porcelāna fabrika”, “Ziednīca”. 

Informāciju sagatavoja: 

Rūta Lapiņa 
SIA “Valmieras Olimpiskais centrs” 
Komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste 
Kontaktinformācija: [email protected], +371 26534501 

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux