Visit Valmiera Facebook nosvin 10 gadu jubileju!

Sociālie mediji neapšaubāmi ir neatņemama 21. gadsimta sastāvdaļa, un Facebook ir viens no lielajiem “milžiem”, ko izmanto arī dažādas organizācijas, kā piemēram, Valmieras novada tūrisma lapa Visit Valmiera, kas šī gada sākumā nosvinējusi 10 gadus ar vairāk nekā 13 tūkstošiem sekotāju. Tam par godu tika organizēts konkurss, aicinot Valmieras novada iedzīvotājus un viesus dalīties savos stāstos par to, kā Valmiera un novads mainījies pēdējā desmitgadē.

Uzrakstītie stāsti aizkustina un parāda to, ka Valmiera un novads ir spēcīgs savās saknēs, tradīcijās un arī tūrisma piedāvājumā kā vietējiem iedzīvotājiem, tā novada viesiem. Cits slavē sakopto pilsētu, ziedu kompozīcijas siltākajos gada mēnešos vai atjaunotās ielas, bet citi atminas vēl senākus laikus un to, kā pilsēta izskatījās toreiz.  

Tā kā Visit Valmieras Facebook jubileja sakrīt ar Starptautisko PALDIES dienu, Visit Valmiera komanda vēlējās pateikties vairākiem stāstniekiem, uzdāvinot Valmieras novada tūrisma uzņēmēju dāvanu kartes. Nora, kura dosies ciemos uz Mini Zoo MEŽIŅI, raksta: “Valmiera ir manas mājas, mana sirds pilsēta. Te dzimu, augu, skolā gāju. Mēdz teikt – lai, kur tu būtu, ir jāsajūt līdz mielēm sava piederība. Tad mana ir, bija un būs Valmiera! Viss ir savādāk, bet visskaistākās atmiņas ir no vecā, savā laikā universālveikala, kas šobrīd ir pārbūvēts kā t/c VALLETA. Un parks, kurā manā laikā braši slējās Ļeņina statuete. Es mīlu savu pilsētu ar sirdi un dvēseli.” Inese, kura piedzīvojumus meklēs kopā ar piedzīvojumu kompāniju TIMEMACHINE, ir dzimusi un augusi Valmierā, bet šobrīd sirsnīgus sveicienus sūta no Austrijas. Viņasprāt, viens no skaistākajiem notikumiem pēdējā desmitgadē ir Valmieras himnas video izveide.  

Kristīne, kura balvā ieguva dāvanu karti Naukšēnu vīna darītavā, savu stāstu tikai iesāka, jo martā tam būs turpinājums, kad apritēs tieši 10 gadi, kad Kristīne staigājusi pa Valmieru, uzņemot fotogrāfijas un dokumentējot pilsētu. Gaidām ar nepacietību foto kolāžas, lai ikviens varētu pakavēties atmiņās un vizuāli salīdzināt pārmaiņas. Vaidavas keramikas dāvanu kartes ieguvēja Monta raksta šādi: “Valmierā esmu desmit gadus. Šeit ir manas mājas. Šeit ir mana ģimene. Mani piedzīvojumi. Manas atmiņas. Mani draugi. Mans darbs. Manas emocijas. Mani prieki un manas bēdas. Mani bērni un mani sapņi. Pastaigājoties pa Valmieru, nepamet sajūtas, ka šeit katru reizi viss ir savādāks. Pilsēta aug. Ne pa dienām, bet pa stundām. Pirms desmit gadiem iemīlējos šajā pilsētā.”  

Esam patiesi priecīgi saņemt stāstus no cilvēkiem, kuri pavisam nesen kļuvuši par Valmieras novada iedzīvotājiem un jau to iemīļojuši kā savējo. Iveta, kura varēs viesoties šokolādes kārumu ražotnē R CHOCOLATE, raksta: “Nu jau vairāk nekā gadu esmu valmieriete. Oriģināli esmu no Bauskas, taču pēc 10 gadu prombūtnes Apvienotajā Karalistē zināju, ka, ja izlemšu atgriezties Latvijā, tad noteikti uz Valmieru. Valmiera iepatikās tad, kad braucu atvaļinājumos. Iepatikās, ka pilsēta ir sakopta, vasarā īpaši prieks par ziedu apstādījumiem, un daudzās pastaigu takas pilsētā ir bonuss! Prieks būt valmierietei!”  

Valmieras novada pašvaldības Tūrisma pārvalde pateicas novada iedzīvotājiem par dalīšanos savos stāstos un aicina ikvienu novada iedzīvotāju un pilsētas viesi sekot aktuālajam Visit Valmiera Facebook lapā!  

Informāciju sagatavoja: Zane Krūmiņa Valmieras novada Tūrisma pārvaldes Tūrisma mārketinga speciāliste, Mob. tālr.: 25437177, visit.valmiera.lv

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux