Ielūgums uz Valmieras 740. dzimšanas dienu

Ielūdzu Tevi uz savu 740. dzimšanas dienu 21., 22. un 23. jūlijā!

Galda galā vietu ieņems lielākie stāstnieki, viņi gan vienmēr saka, ka darbi runā. Kad vārdu dod darbiem, viņiem atbilde viena – panākumus svinot ar jauniem izaicinājumiem. Bet skaidrs, ka sakāmais 740 gados sakrājies daudz, pirmais stāsts jau gatavs iznākt no pils mūriem – par to, kā es sākos.

Svētku sajūtai vieglāk – te vienmēr modē zaļais. Tiesa gan, šajā kolekcijā industriālais roku rokā ar mežaini zaļo.

Bet dzīvesprieks jau vairs necenšas prieku savaldīt, viņš uzaicinājis tos, kuri mūzikas viļņos kā zivs ūdenī. Uz galvenās skatuves piektdienas vakarā sagaidīsim grupu “Citi zēni”, Intaru Busuli un “Abonementa orķestri”, savukārt balle būs kopā ar Valmieras puikām – grupu “Džentlmeņu špagats”. Uz “Harmonija brīvdabā” skatuves Dīvaliņa pļavā mani un mūs visus apaļajā jubilejā sveiks grupas “Pienvedēja Piedzīvojumi” un “Audiokvartāls”, kā arī Keitija Bārbale un PRUSAX. Savukārt vakara turpinājums kopā ar DJ anna b. Sestdien galvenā skatuve dimdēs grupas “Auļi” vadībā, sagaidīsim piedzīvojumu dvēseli NOËP no Igaunijas, par spēcīgu vakara turpinājumu parūpēsies grupa “Līvi”, savukārt vēlāk dzimšanas diena kopā ar dīdžeju All-viss. Savukārt Vecpuišu parkā valdīs īsta zaļumballes noskaņa kopā ar grupām “Sestā jūdze”, “Ziņģes brāļi” un “Zeļļi”.

Jāpiemin, ka gaidāmi labi pārsteigumi. Uz sazināšanos jau drīz, kad atklāšu, ko darīsim, redzēsim, dzirdēsim, uzzināsim, izgaršosim un piedzīvosim svētkos! Medaļa Tev par to, ka Valmiera sirdī!

Skaties arī lapā valmierasvin.lv.

Manu dzimšanas dienu ieskandināsim ar vērienīgāko etnomūzikas notikumu Latvijā – Valmiermuižas etnomūzikas festivāls norisināsies 15. jūlijā Valmiermuižas parkā. Vietējo skanējumu pārstāvēs Jauno Jāņu Orķestris, ziemeļu arhaisko sajūtu veidos norvēģu tumšais folks, Austrumeiropas jaudīgo skanējumu piedāvās ukraiņi, bet karstasinīgus ritmus un sauli atvedīs mūziķi no Itālijas.

Tava Valmiera

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux