Iepazīsti jauno ceļvedi par Valmieras novada tūrisma piedāvājumu!

Ieslēdzot iztēli un atverot jauno ceļvedi “Ceļo Valmieras novadā!”, pārņem sajūta, ka bukleta lapas satur bērnu smieklus un sajūsmas saucienus, mežu šalkoņu un upju līkumus, dzīvnieku balsis un viesmīlīgus cilvēkus, tradīciju pavedienus un labi paēstas maltītes sajūtu. Buklets sevī ietver dažādas atpūtas un izklaides iespējas, tas būs lielisks ideju ceļvedis, plānojot brīvdienas, uzņemot viesus un atklājot vēl neiepazītās Valmieras novada bagātības.

Ceļveža sākumā iespējams iepazīties ar 10 faktiem par Valmieras novadu, kā arī ar karti, kas sadalīta sešos apvidos, kādos sagrupēti bukletā redzamie tūrisma objekti. Bukletā apmaldīties neļaus sadaļu sulīgās krāsās un apdzīvoto vietu nosaukumi. Toties katras teritorijas apvidū ērti orientēties palīdzēs pietuvinātais kartes skats ar atzīmētiem apskates objektiem, ēdināšanas un nakšņošanas vietām, kā arī lielākajiem aktīvās atpūtas maršrutiem. Bukleta noslēdzošajā atvērumā iespējams iepazīties ar aktīvās atpūtas inventāra nomas vietām. Plānojot savu brīvo laiku, jāņem vērā, ka daļai bukletā iekļauto objektu savu ciemošanos vēlams pieteikt iepriekš, zvanot uz materiālā norādīto telefona numuru.

Izdotais materiāls elektroniskā formātā pieejams šeit, toties drukātā veidā to iespējams saņemt Valmieras Tūrisma informācijas centrā (Bruņinieku iela 1) un drīzumā arī citviet – pie Valmieras novada tūrisma pakalpojumu sniedzējiem un pašvaldības klientu apkalpošanas centros. Ceļvedis pieejams piecās valodās – latviešu, angļu, igauņu, lietuviešu un krievu valodā. Bukletu “Ceļo Valmieras novadā!” izdevusi Valmieras novada Tūrisma pārvalde.

Plašāku informāciju par tūrisma iespējām aicinām aplūkot Valmieras novada tūrisma mājaslapā visit.valmiera.lv, savukārt citus tematiskos tūrisma materiālus iespējams atrast šeit. Valmieras novadu iespējams iepazīt arī gida pavadībā, plašāka informācija un pieteikšanās forma šeit.

Informāciju sagatavoja: Madara Stukmane, Valmieras novada Tūrisma pārvaldes Uzņēmējdarbības speciāliste, Mob. tālr.: 25437177, visit.valmiera.lv

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux