Valmieras novada tūrisma piedāvājums tiks popularizēts starptautiskās izstādēs Nīderlandē un Somijā

Gada ieskaņā Valmieras novada Tūrisma pārvaldes pārstāvji piedalīsies divās starptautiskās tūrisma izstādēs Nīderlandē un Somijā, lai popularizētu Valmieras novada un Gaujas Nacionālā parka tūrisma piedāvājumu Latvijas stendā. Šajā stendā Valmieras novads tiks pārstāvēts gan kā Gaujas Nacionālā parka teritorija, gan kā viens no tūrisma maršruta “Via Hanseatica” pieturpunktiem.

No 11. līdz 15. janvārim Valmieras novada tūrisma piedāvājums tiks reprezentēts starptautiskajā tūrisma un atpūtas izstādē “Vakantiebeurs 2023” Nīderlandes pilsētā Utrehtā. Izstādes pirmajā dienā tiek gaidīti nozares profesionāļi un dibināti kontakti turpmākai sadarbībai. “Vakantiebeurs” ir viena no lielākajām tūrisma izstādēm Eiropā, kuras mērķauditorija un apmeklētāji ir gala patērētāji.

Savukārt no 19. līdz 22. janvārim Valmieras novada tūrisma piedāvājums tiks reprezentēts Ziemeļvalstu tūrisma izstādē “MATKA Nordic Travel Fair” Somijas pilsētā Helsinkos. “MATKA” ir lielākais tūrisma gadatirgus/ izstāde Ziemeļeiropā, kas pulcē gandrīz 1000 ceļojumu organizatorus, tūrisma organizācijas, 1050 mediju pārstāvjus, nozares blogerus un aptuveni 80 300 apmeklētājus no vairāk nekā 90 pasaules valstīm.

Starptautiskajās tūrisma izstādēs Nīderlandē un Somijā kopā ar citiem nozares pārstāvjiem Latvijas stendā piedalīsies tūrisma speciālisti no Valmieras, Cēsu, Siguldas novada un “Enter Gauja” biroja. Savukārt izstādē Somijā Latvijas stendā tiks prezentēts arī tūrisma maršruts “Via Hanseatica”, kas vijas cauri Valmieras, Cēsu, Siguldas, Limbažu, Saulkrastu, Smiltenes un Valkas novadiem.

Piedalīšanās tūrisma izstādēs un gadatirgos tiek organizēta sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru un Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu.  

Informāciju sagatavoja: Vineta Pūce, Valmieras novada Tūrisma pārvaldes vadītāja vietniece. Mob. tālr.: 25664420

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux