Aizraujošs vasaras piedzīvojums Valmieras novadā: 3 idejas brīvdienām iesaka Roadgames komanda

Ja šajā vasarā plānojat apceļot Latviju ar ģimeni, draugiem vai darba kolektīvu, tad Valmieras novadam noteikti ir jābūt vienai no jūsu pieturvietām! Gaujas senleja, Burtnieku ezers, muižas, muzeji, aktīvā atpūta un SPA  – viesiem tiek piedāvātas plašas atpūtas un izklaides iespējas visdažādākajām gaumēm. Notikumiem pilna nedēļas nogale Valmierā vai atpūta nedēļas garumā, iepazīstot ievērojamākās novada vietas – aizraujošs vasaras piedzīvojums Valmieras novadā ir garantēts ikvienam!

Roadgames spēles spēlētāji Valmieras novadā

Iepazīsti, izzini un izgaršo Valmieras novadu

Valmieras novads ir otrs lielākais novads Latvijā. Gleznaina daba, mūsdienīgas pilsētas, plaša kultūras programma, kā arī iespēja atgriezties pagātnē – to visu varat piedzīvot šovasar, apciemojot Valmieras novadu. Iepazīstieties ar 3 idejām Valmieras novada iepazīšanai un sāciet savu brīvdienu plānošanu jau šodien!

1.      Apciemo Valmieru

Valmiera ir pilsēta, kuru noteikti ir vērts apciemot laiku pa laikam, lai redzētu, kā pilsēta turpina attīstīties, izbaudītu tās viesmīlību un dažādos pasākumus, kā arī iepazītu, iespējams, mazāk zināmus, taču apskates vērtus tūrisma objektus.

Ja Valmieru plānojat apmeklēt šovasar, noteikti pievērsiet uzmanību pilsētas plašajai kultūras programmai. Valmieras 740. dzimšanas dienas svinības, populārās un klasiskās mūzikas koncerti, izstādes un ģimenes dienas pasākumi. Iespējams, savas brīvdienas Valmierā varat apvienot ar kultūras pasākumu baudīšanu!

Kas noteikti ir jāizdara katram pilsētas viesim? Esot Valmierā, noteikti ir jāuzkāpj Sv. Sīmaņa baznīcas tornī, lai palūkotos uz pilsētu no augšas. Ja Jums paveiksies ar laikapstākļiem,  varēsiet redzēt pat Zilākālna virsotni! Esot Valmierā, izbaudiet pilsētas gastronomijas piedāvājumu. Valmiermuižas alus virtuve, ģimenes picērija “Vīnkalni Picērija”, restorāns “Akustika” vai kafejnīca “Ahh-meat” – iecienītākās pasaules garšas vienuviet Valmierā!

2.      Iepazīsti Mazsalacu, Rūjienu, Sedu un Strenčus

Lai iepazītu Valmieras novadu visā tā krāšņumā, Jūsu brīvdienu maršrutā noteikti ir jāiekļauj Mazsalacas, Rūjienas, Sedas un Strenču apciemojums. Ceļojums pa Valmieras novada mazpilsētām ļaus izbaudīt dabas varenību, iepazīt vēsturi un arodus, ar kuriem šeit lepojas.

Mazsalacā varēsiet baudīt pārgājienus un unikālus dabas skatus Salacas upes krastos pastaigā pa Skaņākalna dabas parku un Dauģēnu dabas taku, savukārt Valtenberģu muižā un Sēļu muižā iepazīt vēsturi caur daudzveidīgām muzeju ekspozīcijām.

Rūjienā noteikti apmeklējiet visa novada lepnumu – leģendāro Rūjienas saldējuma ražotni. Īpašas ekskursijas laikā viesi tiek iepazīstināti ar Rūjienas saldējuma gatavošanas procesu un daudzveidīgajām saldējumu garšām.

Strenčos – Starptautiskajā Gaujas plostnieku pilsētā – varat iepazīt vēsturiski šajā reģionā tik izplatīto plostnieka amatu. Apmeklējiet Strenču Gaujmalu, lai aplūkotu vairāk kā 30 dažādas koka skulptūras par godu plostniekiem.

Savukārt Sedā varat ne tikai aplūkot Latvijā unikālu Staļina klasicisma pilsētplānojumu un arhitektūru, bet arī iepazīt Sedas purva kultūrainavu, ko veido kūdras ieguves lauki, purva dīķi un šaursliežu dzelzceļš.

3.      Svini svētkus Valmieras novadā

Vasara ir svētku laiks – kāzas, vecpuišu un vecmeitu ballītes, jubilejas, pasākumi un svinības kolektīviem. Ja šajā vasarā vēlaties pārsteigt savu ģimeni, draugus vai darba kolēģus ar patiesi īpašu kopā būšanu, izvēlieties svinēt svētkus Valmieras novadā! Pasākumu organizēšana Valmieras novadā piedāvā plašas izvēles iespējas ne tikai attiecībā uz nakšņošanu un ēdināšanu, bet arī plašas kultūras un aktīvās atpūtas iespējas.

Lai Jūsu svinību vai citu nozīmīgu notikumu atzīmēšanas laikā sniegtu Jums iespēju vienkārši un ērti iepazīt Valmieras novadu, esam izstrādājuši īpašu Roadgames orientēšanās spēli Valmieras novadam. Savukārt, ja dodat priekšroku aktīvai atpūtai, tad Valmieras novadā atradīsiet visu, sākot no laivošanas vai SUP izbraucieniem pa Gauju, pārgājieniem un velo maršrutiem, līdz pat golfam un aktīvās atpūtas parkiem bērniem un pieaugušajiem.

Informāciju sagatavoja: Annija Bičule, “Draugiem Group” zīmola “Roadgames” mārketinga komunikācijas vadītāja, 67271410

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux