AKUSTIKA

Restorāns atrodas senās Valmieras pasta un telegrāfa ēkā, kas ir viena no grandiozākajām celtnēm pilsētā, kas saglabājusies līdz mūsdienām. 2021. gadā daļā no ēkas mājvietu radusi Akustikas komanda, kura apvienojot savu pieredzi un gadu gaitā iemantotās profesionālās zināšanas, ir uzbūrusi sirsnīgu vietu, kur nesteidzīgi doties baudīt ģimenisku atmosfēru, pasaules garšas un muzikālus priekšnesumus.

Akustika ir moderns, mājīgs un ģimenēm draudzīgs restorāns, kas 2023. gadā iekļauts arī prestižajā MICHELIN GUIDE ceļvedī. Lai veicinātu ilgtspējīgu un atbildīgu gastronomiju, tiek atbalstīti vietējie ražotāji. Lielākā daļa ēdienos izmantotās sastāvdaļas ir no novada saimniecībām, tostarp bioloģiski audzēta gaļa no vietējiem zemniekiem. Ēdienkarte tiek mainīta 2 reizes gadā, iekļaujot tajā atbilstošās sezonas dabiski augušās dārza veltes, piedāvājot tradicionālās latviskās ēdienu vērtības, vienlaikus saglabājot Akustikas kulinārijas kultūru.  Arī mazajiem gardēžiem izveidota īpaša, bet saprotama ēdienkarte. Te pieejams daudzpusīgs vīnu, kokteiļu un citu dzērienu klāsts, kas neatstās vienaldzīgus pat izsmalcinātākos dzērienu lietpratējus.

Maksimālais restorānā uzņemamo viesu skaits: 45, vasaras terases darbības laikā: 100

Papildu pakalpojumi:

  • Bērnu rotaļu istaba
  • Cigārtelpa nesteidzīgai dzērienu un cigāru baudīšanai
  • Vasaras terase 
  • Telpas pasākumiem: Viesistaba (pie galdiņiem līdz 16 pers./ semināra formāts 20 pers.), 2. stāva lielā zāle privātiem pasākumiem un koncertiem (pie galdiņiem 40 pers./ koncerta formāts līdz 100 pers.)
  • Izbraukuma ēdināšana

Navigēt
Diakonāta iela 6, Valmiera
GPS 57.536447, 25.420588
Darba laiks
P. – O.: Slēgts T. – C.: 11:00 – 21:00 Pk. – S.: 11:00 – 23:00 Sv.: 11:00 – 21:00
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux