Gaujas Nacionālajā parkā ikviens ir aicināts izbaudīt neaizmirstamo atvaļinājumu!

Šis nav parasts parks, šis ir parks, kurā katrs mirklis top par unikālu dabas, kultūras un vēstures baudījumu zaļajā Valmieras, romantiskajā Cēsu un enerģiskajā Siguldas novadā.

Valmieras novadā līdzās pastāv dabas miers un radošs nemiers, atklājēju gars un pragmatisms. Šeit zaļa dzīvošana ir cieņā un nemitīgs darbīgums ceļā uz izaugsmi. Tādēļ aicinām jūs ciemos, lai par to pārliecinātos paši! Viesojoties Valmieras novadā, noteikti iesakām izbraukt ar Gaujas tramvaju, uzkāpt Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcas tornī, laisties pāri Gaujai Sajūtu parkā, izstaigāt Beverīnas koka skulptūru parku un labirintus, aplūkot Sietiņiezi – lielāko baltā smilšakmens atsegumu Baltijā, doties izbraucienā ar sliežu velosipēdiem vai ar virtuālās realitātes palīdzību laisties pāri Zilamkalnam un noteikti palutināt sevi ar gardu maltīti kādā no Valmieras restorāniem un kafejnīcām!

Tālāk izbaudi īpašā atpūtas maršruta skaistākās un aizraujošākās vietas Cēsu novadā!

Kā pirmo apskates objektu Cēsu novadā apmeklējiet Lielstraupes pili, kas ir viena no viduslaiku pilīm Latvijā, un tā līdz ar pārbūvēm ir saglabājusies līdz mūsdienām. Lielstraupes pils ir vienīgā pils Latvijā, kas vienā korpusā apvienota ar baznīcu. Tālāk jāmēro ceļš uz Līgatni, lai izmantotu unikālu iespēju šķērsot Gauju ar pārceltuvi – prāmi, kas ir vienīgā šāda tipa pārceltuve Baltijā. Pēc pārceltuves apmeklējuma atjaunojiet savu enerģiju Līgatnes dabas takās skaistajā Līgatnes dabā. Pusdienās īstu garšas baudījumu gūstiet kafejnīcā “Zeit” un pēc maltītes aktīvākā atpūtā dodieties Tīklu parkā, kas atrodas turpat blakus kafejnīcai “Zeit”. Tīklu parkā 4 -7 metru augstajos tīklu labirintos var gan kārtīgi izdauzīties, gan atlaisties un relaksēties. Pēc Līgatnes apmeklējuma dodieties uz ZOO parku Rakši, kur būs iespēja izbaudīt īpašas sajūtas jājot ar kamieli, un aptaustīt alpakas kažoku, pabarot dzīvniekus un kopā ar tiem uzņemt fotogrāfijas. Kā nākamais objekts noteikti ir jāapmeklē Cēsu pils, kur būs iespēja piedzīvot aizraujošu multimediālu Cēsu pils vēstures stāstu, izdzīvojot nozīmīgākos pils vēstures notikumus un sajūtot seno laiku atmosfēru. Pēc piepildītas un aizraujošas dienas vakariņas noteikti jānobauda uz terases kādā no Cēsu restorāniem vai kafejnīcām. Un aicinām vakara izskaņā nesteidzīgi izstaigāt arī apburošo un romantisko Cēsu vecpilsētu.

Noskaņojies Siguldai (angliski “tune in Sigulda”) šovasar, jo Siguldas pilsdrupu estrādi ieskandinās pasaulslaveni mūziķi kā Michael Kiwanuka, Placebo un James Arthur. Noskaņojies aizraujošām brīvdienām pie dabas, jo Siguldā ir vairāk nekā 30 maršruti gan kājāmgājējiem (hikers), gan velobraucējiem un vasaras piedzīvojums nav iedomājams bez laivošanas pa Gaujas upi. Vairāki piedzīvojumu parki, rodeļi, kartingu trase, gumijlēkšana, dzīvnieku parki un daudzas citas iespējas lieliskām ģimenes brīvdienām!

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux