SAULES RASA ZIEDŪDEŅU DEGUSTĀCIJA (V-IX)

Saules Rasa ziedūdeņu degustācijas programmas notiek krāšņā dārzā, kas atrodas nepilnu kilometru no Burtnieku ezera un ir daiļdārznieces Zentas Skrastiņas mūža darbs. Savās darba gaitās daiļdārzniece izprojektējusi daudzus jo daudzus Latvijas dārzus. Tomēr šobrīd kopā ar saimnieces sirmo vecumu noveco arī pats daiļdārzs, kurā vēl saglabājušies ilgtspējīgākie no daudzveidīgajiem augiem. Dārzs ieskauj unikālu ozolu birzi, kas piekļāvusies vēsturiskajai Burtnieku alejai.

Daiļdārzam piekļautās stādaudzētavas augu dažādība bijusi sākuma punkts Zentas meitas Vitas Ozerinskas sirdslietai – darbam ar Latvijas spēka augiem, veidojot Saules Rasa ziedūdeņus. Destilēšanas ceļā iegūtos hidrolātus iecienījuši cilvēki no visām Latvijas malām un arī ārzemēm, kas savam ikdienas skaistumkopšanas un veselības rituālam izvēlējušies vietējo Latvijas augu enerģiju.

Interesentu grupas aicinātas izbaudīt Saules Rasa ziedūdeņu smaržu degustāciju un pastaigu Zentas Skrastiņas daiļdārzā, uzzinot par augu pozitīvo ietekmi uz cilvēka veselību.

Uz vietas iespējams iegādāties Saules Rasa ziedūdeņus. Apmeklējums iespējams tikai darba dienās un to nepieciešams pieteikt iepriekš! 

Navigēt
Jaunatnes iela 23, Burtnieki
GPS 57.692484, 25.279318
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux