Tūrisma uzņēmēji sarūpējuši īpašus piedāvājumus Valmieras dzimšanas dienā

Šampanieša piramīda un “Alus lūkošana”, dāvanas pie pirkumiem un citi īpašie svētku piedāvājumi, svētku maltītes un jaundarināti dzērieni, bezmaksas izstādes un aktivitātes visai ģimenei – tie ir tikai daži piemēri, kādus Valmieras 740. dzimšanas dienas svinību laikā piedāvās vairāki Valmieras tūrisma uzņēmēji.

Ja svētku laikā ir vēlme pēc piedzīvojumiem dabā, Gaujas Stāvo krastu “Sajūtu parka” komanda parūpēsies par visiem tiem, kuriem dvēselē ir piedzīvojumu gars. Parka jaunums – “Tīklu labirints” – virs slavenās “Baskāju takas” svētku laikā priecēs ar īpaši draudzīgu 50% atlaidi.

Svētdien, 23. jūlijā, no plkst. 11.00 līdz 17.00 par jestru pēcpusdienu visai ģimenei būs parūpējies piedzīvojumu kompānijas “Timemachine” Krāču kakta “Šķūnis” (Krāču iela 2). Lieli un mazi varēs sevi izaicināt dažādās galda un virtuālās realitātes spēlēs, galda tenisā, novusā, deju un rallija simulatorā, retro spēļu konsoles un klasiskās šautriņu mešanas spēlē.

Svētku laikā norisināsies Valmieras muzeja ekspozīcijas “de Woldemer” atklāšana. Jaunā ekspozīcija apmeklētājus aizvedīs stāstā par seno Valmieru. Tur satiksies viduslaiku pilsētas un pils vēsture, aizgājušo laiku valmieriešu pasaules uzskati, Hanzas tirgotāju varenība un amatnieku prasmes. No 20. līdz 23. jūlijam ekspozīcija “de Woldemer” būs atvērta apmeklētājiem bez maksas. Toties no 21. līdz 23. jūlijam būs pieejamas bezmaksas ekskursijas (ar iepriekšēju pieteikšanos, ielūgumus vēlams izņemt iepriekš Valmieras muzeja Izstāžu namā, vietu skaits ierobežots). Turpat Valmieras pilsdrupu teritorijā no 20. līdz 22. jūlijam nakts stundās (plkst. 23.00–02.00) būs iespējams izdzīvot multimediālu uzvedumu “Valmieras dārgumi”. Tāpat rosība notiks Valmieras muzeja iekšapagalmā pie lielā ozola, kur 19. jūlijā plkst. 19.00–22.00 Valmieras stikla škiedras rūpnīcas bijusī kinoamatieru studija “Kristins” izrādīs vairākus dokumentālās filmas seansus par Valmieru. Toties no 21. līdz 23. jūlijam Valmieras muzeja Garšaugu dārzā visu diennakti būs iespējams vērot gaismu saspēles.

Ja dažādās aktivitātes būs izraisījušas slāpes, viesnīcas “Wolmar” restorāns Valmieras dzimšanas dienā pasniegs īpaši svētkiem radītu kokteili “Wolmar”, to varēs nobaudīt gan alkoholiskā, gan bezalkoholiskā veidā. Savukārt nakšņotājiem brokastīs būs iespēja nogaršot slavenos Valmieras salātus. Starp citu, viesnīca “Wolmar” jau 23 gadus godam nes Valmieras pilsētas vēsturisko nosaukumu.

Limonādes piestāv svētkiem! “Čili Pizza” aicina divatā nobaudīt kādu no “Čili Pizza” limonādēm Tās tapušas sadarbībā ar vienu no pasaules labākajiem bārmeņiem Andri Reizenbergu. Jebkuras divas limonādes būs iespējams baudīt uz vietas picērijā, tikai par vienas limonādes cenu – 4,39 EUR. Būs iespēja izvēlēties starp kivi, melleņu vai mango limonādi.

Valmiermuižas alus virtuve aicina uz nesteidzīgu latvisku garšu maltīti un spirdzinošiem dzērieniem vasaras āra terasē. Par godu Valmieras dzimšanas dienai izbrūvēta jauna alus garša, kas ir saimnieka veltījums savai dzimtajai pilsētai – tumīgs, nefiltrēts gaišais alus no Latvijas miežu iesala. To kopā ar citām daudzinātām garšām iespējams baudīt piedāvājumā “Alus lūkošana” – Valmiermuižas alus degustācijas izlase ar šefpavāra piemeklētām uzkodām.

Kad slāpes remdētas, par kārtīgu iestiprināšanos būs padomājusi kafejnīca “Ahh-meat, kur būs iespēja baudīt grila ēdienus dažādās variācijās, sākot ar steiku un beidzot ar jūras karūsu doradu.

Ja esi izsalcis kā vilks, picērijas “Strops pica “11 vilki” būs tieši laikā! Pica tapusi par godu ne tikai Valmierai, bet arī Latvijas futbola izlasei.

Vasaras dārzs un naktsklubs “Kāre” svētku viesus aicinās ne tikai griezties populāru deju hitu ritmos, bet arī no 17. līdz 22. jūlijam piedāvās nobaudīt īpašu Valmieras svētku ieskaņas karsto ēdienu piedāvājumu mājas gaumē – vistas filejas karbonādi ar Valmieras salātu tradicionālo cepurīti ar piedevām. Papildu tam gan vasaras dārzā, gan naktsklubā tiks piedāvāts īpaši veldzējošs vasaras kokteilis ar rabarbera notīm “Valmiera Spritz”! Kokteilis būs pieejams alkoholiskā un bezalkoholiskā versijā.

Tiem, kam prāts nesas uz saldākām lietām, picu fabrika OZO būs sarūpējusi gaisīgu tiramisu svētku desertu “Val” un īpaši atsvaidzinošu ledus kafiju “Miers”.

“Gulbīt´s ir valmierietis līdz kaulu smadzenēm!” tā saka Gulbīt´s desertu darbnīcas saimnieki, kuri īpaši Valmieras dzimšanas dienai pagatavojuši zemeņu – vaniļas kūku, rabarberu krēma kārtojumu un spirdzinošu bezalkoholisko “Valmieras sangriju”.

Valmierai 740 – GEMOSAM 30! Atzīmējot dubultjubileju, uzņēmums “GEMOSS” ir sarūpējis dāvanu Valmieras pilsētai – šampanieša piramīdu un svētku torti, kā arī iespēju satikt Pasaules kokteiļu čempionu Andri Reizenbergu un godalgoto Latvijas šefpavāri Inu Poliščenko. Svētku tortes pirmais gabaliņš tiks griezts 20. jūlijā plkst. 17.00 Valmieras “GEMOSS” pagalmā (Stacijas iela 55). Laipni aicināti valmierieši un pilsētas viesi uz gabaliņu tortes un glāzi šampanieša!

Svētku dunā svarīgi parūpēties arī par savu labsajūtu. SPA salons “Līga” Valmieras dzimšanas dienā visiem pirkumiem, kas iegādāti Līga Nature SPA dabīgās kosmētikas salonveikalā (Rīgas iela 7), klāt dāvinās dabas lolotu, mitrinošu sejas krēmu.

Ja paliek karsti, veldzējumu sniegs ūdens aktivitātes Dzirnavu ezeriņā. Sestdien, 22. jūlijā (plkst. 10.00-17.00), un svētdien, 23. jūlijā (plkst. 11.00-17.00), “Vidzemes laivas” laiskai atpūtai uz ūdens būs sarūpējušas nomai dažādus SUP dēļus, kajakus, ūdens velosipēdus un citus ūdens transporta līdzekļus.

Valmieras dzimšanas diena uz velosipēdiem! Nekreņķējies, ja ričuks palicis mājās – aktīvās atpūtas inventāra nomas uzņēmēji būs padomājuši par dabai draudzīgu un aktīvu veidu, kā pārvietoties starp dažādajām svētku norišu vietām. Veikala “EŽI” piedāvājumā velosipēdu noma par puscenu, toties veikals “Gandrs” būsparūpējies par 20% atlaidi nomas inventāra pakalpojumiem.

Valmieras 740. dzimšanas dienas svinības norisināsies no 21.līdz 23. jūlijam, svētku programmu iespējams aplūkot mājaslapā valmierasvin.lv. Medaļa Tev par to, ka Valmiera un svētku gars sirdī!

Svētku lieldraugs – AS “Valmieras stikla šķiedra”.

Informējam, ka pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti Valmieras novada pašvaldības publicitātes vajadzībām.

Informāciju sagatavoja: Madara Stukmane, Valmieras novada Tūrisma pārvaldes Uzņēmējdarbības speciāliste, Mob. tālr.: 25437177, visit.valmiera.lv

Tūrisma uzņēmēju piedāvājuma ilustratīvs attēls
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux